مدیریت فناوری اطلاعات
ارائه مقالات مدیریت و فناوری اطلاعات، پسوردهای دانشگاه ها ( sciencedirect, IEEE,Emerald, Proquest )، کنفرانس ها و عمره دانشجویی


ثبت نام حج عمره و سفر به عتبات دانشجویی سال ۹۰
ارسال در تاریخ جمعه 16 مهر‌ماه سال 1389 توسط حسین
http://s1.picofile.com/cioblog/Pictures/haj2.jpg
http://s1.picofile.com/cioblog/Pictures/beinolharamein.jpg

ثبت نام حج عمره دانشجویی و سفر به عتبات عالیات دانشجویی آغاز شد.

متقاضیان می توانند وارد سایت شده ( آدرس در ادامه مطلب ) و در عمره دانشجویی و سفر عتبات عالیات ثبت نام کنید

آدرس سایت : http://81.12.13.143/bagh/ثبت نام اولیه عمره دانشگاهیان 90


       دانشجوی عزیز-استاد گرامی!

       با عرض سلام و ادب!
       خواهشمند است قبل از ثبت نام به دقت نکات ذیل را مطالعه و رعایت فرمائید

      1- ثبت نام در سه گروه پسران مجرد (فردی-تنها) ، متاهلین(به صورت 2و 3 نفره) ، و اساتید (به صورت 1 تا 3 نفره) صورت می گیرد و هر شخص بنابر شرایط فقط در یکی از این قسمت ها می تواند ثبت نام نماید .
            تذکر- با توجه به تصمیم عربستان در سال جاری مبنی بر عدم صدور ویزا برای خانم های مجرد پایین تر از 45 سال ؛ امکان اعزام دانشجویان دختر مجرد به عمره وجود ندارد توضیحات .
      2- در سال جاری، محدودیت تاریخ عقد برای اعزام متاهلین وجود ندارد. و امکان اعزام دانشجویان متاهل دارای فرزند به صورت سه نفره نیز فراهم گردیده است .

      3- ثبت نام از تاریخ 15/7/89 آغاز و تا تاریخ 29/7/89 ادامه خواهد داشت.و قرعه کشی از تاریخ 1/8/89 الی 3/8/89 ،توسط نماینده ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در استان محل تحصیل و از طریق همین سایت انجام خواهد شد و نتیجه از طریق سایت و پیام کوتاه به اطلاع برگزیدگان خواهد رسید .
            تذکر- در صورت تمایل به حضور در مراسم قرعه کشی، زمان و مکان دقیق قرعه کشی را از نماینده ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در استان سئوال بفرمایید .

مشخصات نمایندگان استانی
            تذکر- با توجه به حجم زیاد متقاضی تشرف و محدودیتهای پهنای باند ثبت نام را به روزهای آخر موکول نفرمائید .
            تذکر- ممکن است به دلایل مخابراتی پیام کوتاه ارسالی به شماره تلفن همراه شما تحویل نگردد، لذا در تاریخ مقرر به سایت مراجعه نموده و از نتیجه قرعه کشی مطلع شوید .

      4- با توجه به اینکه ملاک شناسایی زائرین عمره گذار کد ملی می باشد، در وارد کردن کد ملی برای ثبت نام دقت فرمائید. در صورتیکه کد ملی وارد شده با کد ملی حقیقی فردی تناقض داشته باشد ؛امکان تصحیح آن وجود نخواهد داشت و در صورت پذیرفته شدن درقرعه کشی ‌از اعزام ایشان جلوگیری بعمل می آید .

      5- دانشجو می بایست نیم سال دوم سال تحصیلی 90-89 دانشجو باشد .

      6- افرادی که قبلاً با کاروان های عمره دانشجوئی (دانشگاهیان) مشرف شده اند امکان ثبت نام و تشرف در قالب کاروان های دانشگاهیان را نخواهند داشت .

      7- هر شخص بنابر شرایط فقط در یکی از قسمت ها می تواند ثبت نام نماید با توجه به این مورد دانشجویانی که عضو هیئت علمی نیز میباشند و تمایل دارند با اساتید اعزام شوند باید فقط در قسمت اساتید ثبت نام نمایند .

      8- زمان اعزام احتمالاً از اسفند 89 لغایت اردیبهشت 90 خواهد بود، لذا اساتید و دانشجویان محترم با درنظرگرفتن محدودیت برنامه دانشگاهی خود اقدام به ثبت نام نمایند .

      9- ایستگاه پروازی از استان محل تحصیل و یا تدریس خواهد بود. تعیین کاروان و تاریخ پرواز، توسط ستاد عمره دانشگاهیان تعیین خواهد شد و امکان جابه جائی وجود نخواهد داشت .

      10- با رایزنی های انجام گرفته با بانک ملت، دانشگاهیان محترم می توانند قسمتی از هزینه اعزام را بصورت تسهیلات قرض الحسنه سفر عمره از بانک ملت دریافت نمایند .

      11- توجه فرمایید که اولین گام پس از آگاهی از پذیرفته شدن در قرعه کشی؛ مراجعه به همین سایت و نهایی کردن ثبت نام می باشد .


       تذکر مهم
       برای ارتباط با ستاد عمره دانشگاهیان و طرح مطالب و مسائل خود تنها از طریق سایت و بخش ارتباط با ما اقدام نمایید و تا حدامکان از تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری نمایید.


آگاهی از شرایط ثبت نام پسران مجرد -فردی-تنها

آگاهی از شرایط ثبت نام دختران و پسران متاهل-همراه با همسر یا -همراه با همسر و یک فرزند

آگاهی از شرایط ثبت نام اساتید

توضیحات بیشتر در خصوص ثبت نام دختران مجرد -فردی-تنها
ثبت نام اولیه عتبات عالیاتدانشگاهیان گرامی


خواهشمند است قبل از ثبت نام به دقت نکات ذیل را مطالعه و رعایت فرمائید.
1) ثبت نام در پنج گروه پسران مجرد، اساتید (به صورت یک تا سه نفره)، دختر مجرد همراه با یک محرم، زوج دانشجو و کارمندان صورت می‌گیرد و هر شخص بنابر شرایط فقط در یکی از این قسمت‌ها می تواند ثبت نام نماید.
2) ثبت نام از تاریخ 15/7/89 آغاز و تا تاریخ 29/7/89 ادامه خواهد داشت.و قرعه کشی در تاریخ 1/8/89 توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان انجام خواهد شد و نتیجه از طریق پیام کوتاه به اطلاع برگزیدگان خواهد رسید.
تذکر 1) با توجه به حجم زیاد متقاضی تشرف و محدودیتهای پهنای باند ثبت نام را به روزهای آخر موکول نفرمائید.
تذکر 2) ممکن است به دلایل مخابراتی پیام کوتاه ارسالی به دست شما نرسد، لذا در تاریخ مقرر به سایت مراجعه نموده و از نتیجه قرعه کشی مطلع شوید.
3) با توجه به اینکه ملاک شناسایی زائرین عتبات عالیات، کدملی می‌باشد، در وارد کردن کد ملی برای ثبت نام دقت فرمائید. در صورتیکه کد ملی وارد شده با کد ملی حقیقی فردی تناقض داشته باشد، امکان تصحیح آن وجود نخواهد داشت و در صورت پذیرفته شدن درقرعه کشی ‌از اعزام ایشان جلوگیری بعمل می‌آید.
4) هیچ محدودیتی برای کسانی که قبلا با کاروان‌های عمره دانشجوئی به عمره مشرف شده‌اند جهت ثبت‌نام و تشرف به عتبات عالیات وجود ندارد.
5) متقاضی دانشجو می‌بایست نیم سال اول سال تحصیلی 90 ـ 89 مشغول به تحصیل باشد و برای اساتید و کارمندان محترم، داشتن شماره حکم کارگزینی الزامی است.
6) آژانس اعزام کننده از استان محل تحصیل و یا تدریس خواهد بود. تعیین کاروان و تاریخ اعزام، توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خواهد بود و امکان جابه جائی وجود نخواهد داشت .
7) با رایزنی های انجام گرفته با بانک ملی ایران، دانشگاهیان محترم می‌توانند قسمتی از هزینه اعزام را که مبلغ 000/000/3 ریال می‌باشد، به صورت تسهیلات قرض‌الحسنه ویژه سفر عتبات عالیات از بانک ملی ایران دریافت نمایند.
8) با توجه به تاریخ امتحانات دانشگاه‌ها، در صورتیکه زمان اعزام با امتحانات دانشگاه‌ها تداخل داشته باشد، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.


تذکر مهم
برای ارتباط با ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و طرح مطالب و مسائل خود تنها از طریق سایت و بخش ارتباط با ما اقدام و تا حد امکان از تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری نمایید. 


<<آگاهی از شرایط ثبت نام دانشجویان پسر مجرد (فردی ـ تنها) >>         
<<آگاهی از شرایط ثبت نام دانشجویان دختر مجرد (همراه با یک محرم)>>         
<<آگاهی از شرایط ثبت نام دانشجویان متأهل (همراه با همسر)>>         
<<آگاهی از شرایط ثبت نام اساتید محترم>>         

<<آگاهی از شرایط ثبت نام کارمندان محترم>>  مطالب مرتبط :


ثبت‌نام عمره ۸۹ دانشگاهیان آغاز شد ( لینک ثبت نام)

زمان اعلام نتایج قرعه کشی + نهایی کردن ثبت نام  حج عمره و عتبات دانشجویی

تمدید مهلت تاریخ تحویل مدارک+افتتاح حساب عمره دانشجویی 1391


طبقه بندی:

Share/Bookmark

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ